Dne 6.4.2020 ve 13:28 naší jednotce vyhlášen poplach. Jednalo se o požár klestí v lese mezi Novým Veselím a Radonínem (Vetla). Požár měl rozlohu 25 metrů čtverečních. Jednotka na místě provedla průzkum a následně hasící práce  společně s jednotkou z Polničky. Po ukončení události se vrátila zpět na základnu. Krátce po údržbě techniky byl naší jednotce další výjezd v 16:26 a to nad obec Rudolec. Jednalo o rozsáhlý požár lesa cca 100 metrů čtverečních. Jednotka na místě provedla průzkum a začala tuto událost neprodleně likvidovat. Vzhledem k silnému větru se požár šířil. Na místě události se sjelo několik dalších jednotek. Ve večerních hodinách byly jednotky poslány zpět na základnu s tím, že SDH Bohdalov, SDH Nové Veselí a HZS Žďár nad Sázavou přijedou druhý den ráno zkontrolovat místo události. Na místě zjistili několik dalších ohnisek, které společnými silami uhasily.

Použitá technika: MAN CAS 15, Š706 CAS 25

Počet členů: 9