SDH Nové Veselí

Kulturní akce

Vánoční koledy s HASIČI: Nejen oheň, ale i vánoční pohoda!

V sobotu se naši stateční hasiči proměnili v malé zpěváky, aby přinesli do naší obce vánoční radost a pohodu. Všichni ti nejmladší hasiči se sešli, aby nám zazpívali tradiční vánoční koledy a rozdávali úsměvy všem kolemjdoucím. Nejenže nám ukázali svůj talent ve zpěvu, ale také nám připomenuli, že hasiči jsou tady pro nás nejen v nouzi, ale i ve chvílích radosti.

Pro ty, kteří chtěli zažít něco nového, byly připraveny stoly s možností vyzkoušet české vánoční tradice. Lidé si mohli vyzkoušet vytváření ozdob, lití vosku, nebo si dokonce zkusit vytvořit svoji vlastní ořechovou lodičku. Atmosféra byla plná radosti a smíchu, a všichni návštěvníci se s chutí ponořili do vánočního ducha.

Vrchol akce pak nastal na závěr, kdy do obce přijelo hasičské auto ozdobené vánočním osvětlením. Tato pohádková podívaná rozjasnila oči nejen dětí, ale i dospělých. Hasičské auto se stalo nejen světelnou atrakcí, ale také symbolizovalo spojení mezi bezpečností a radostí, které přináší vánoční období.

Naši fotografové a kameramani zachytili každý okamžik této krásné události. Pod tímto článkem si můžete pustit videa z akce a prolistovat fotogalerii, která vám přiblíží atmosféru a krásu tohoto vánočního setkání s hasiči.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci této akce, a všem návštěvníkům, kteří přispěli k vytvoření nezapomenutelného vánočního zážitku. Ať jsou vaše Vánoce plné radosti, lásky a bezpečí!

Zde si můžete prohlédnout video a fotografie z akce:

Krásný hasičský ples podpořený skvělým výkonem kapely PressBand je za námi. Tombola nebyla rozkradena, královnu krásy jsme nezvolili a k požáru nedošlo 😃

Děkujeme vše za účast.

V sobotu 7.ledna 2023 náš sbor bilancoval, hodnotil a plánoval svoji činnost na Výroční valné hromadě. Především úspěchy soutěžních družstev mužů, žen i dětí pochválil jak starosta městyse MVDr. Zdeněk Křivánek, tak přítomný starosta OSH ČMS Žďár n. S. Luboš Zeman. Potěšující byla vysoká účast členů sboru i pozvaných hostů.

Děkujeme všem pozvaným sborům a našim členům za hojnou účast.

Přátelé, děkujeme za hojnou návštěvu. Hasiči Vám přejí klidné a láskyplné vánoční svátky. Do roku 2023 vstupte s nadějí a pokorou. Jistě se pak štěstí, úspěch i láska dostaví.