Vosy a zalévání stromků 2016

Stejně jako v loňském roce v období půlky srpna a září, vzhledem k teplému počasí, si náš sbor vyžádalo několik občanů Nového Veselí na odstranění vosích nebo sršních hnízd. Na tyto výjezdy jsme se většinou svolali, dali jsme info operačnímu středisku v Jihlavě a jeli jsme odstranit tuto událost. Na výjezdy vyjíždělo vozidlo CAS 15 MAN. Počet osob býval převážně ve třech. Za toto období jsme vyjížděli celkem 7x.

Přes velké sucho byla i letos poskytnuta na žádost starosty městyse pomoc,  a to zalévání stromků místních alejí.

Napsat komentář

Vosy a zalévání stromků 2016

Stejně jako v loňském roce v období půlky srpna a září, vzhledem k teplému počasí, si náš sbor vyžádalo několik občanů Nového Veselí na odstranění vosích nebo sršních hnízd. Na tyto výjezdy jsme se většinou svolali, dali jsme info operačnímu středisku v Jihlavě a jeli jsme odstranit tuto událost. Na výjezdy vyjíždělo vozidlo CAS 15 MAN. Počet osob býval převážně ve čtyřech. Za toto období jsme vyjížděli celkem 9x.

Přes velké sucho byla i letos poskytnuta na žádost starosty městyse pomoc,  a to zalévání stromků místních alejí.

Napsat komentář

© 2023 SDH Nové Veselí

Šablonu vytvořil Anders NorenNahoru ↑