Strom přes komunikaci

Dne 11.5.2020 v 18:09 byl jednotce vyhlášen poplach. Jednalo se o spadený strom přes komunikaci (způsobil neprůjezdnost) mezi Újezdem a Novým Veselím. Jednotka na místě událost odstranila.

Použitá technika: MAN CAS 15, motorová pila

Počet členů: 5

Napsat komentář

Strom přes komunikaci a požár lesa

Dne 4.4.2019 v 14:34 byl naší jednotce vyhlášen poplach, jednalo se o spadený strom na komunikaci mezi obcemi Nové Veselí a Újezd. Jednotka na místě zásahu překážku odstranila a vrátila se zpět na základnu.

Jednotky u zásahu: SDH Nové Veselí

Použitá technika: MAN CAS 15

Počet členů: 4

Po návratu na základnu byl naší jednotce v 15:17 vyhlášen další poplach, tentokrát se jednalo o požár lesa u obce Sázava na kopci „Pajblu“. Na místě jednotka provedla hašení a kyvadlovou dopravu vody. Po uhašení požáru se jednotka vrátila na zákadnu.

.Jednotky u zásahu: SDH Nové Veselí, SDH Žďár nad Sázavou 2, SDH Sázava, SDH Velká Losenice

Použitá technika: MAN CAS 15, Š706 CAS 25

Počet členů: 6

hlavni

Napsat komentář

© 2023 SDH Nové Veselí

Šablonu vytvořil Anders NorenNahoru ↑