Požár nákladního automobilu

Dne 19.8.2016 v 11:43 byl naší jednotce vyhlášen poplach v ulici Dolní v Novém Veselí. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár nákladního automobilu s přívěsem, který byl plný balíků slámy. Jednotka zahájila hasičské a jiné práce. Po lokalizaci požáru se jednotka vrátila na základnu. Při zásahu zasahovali jednotky HZS Kraje Vysočina Žďár nad Sázavou, SDH Bohdalov a SDH Nové Veselí.

Počet členů:    11

Použitá technika:   MAN CAS 15, Š 706 CAS 25, dýchací přístroje

Napsat komentář

Požár nákladního automobilu

Napsat komentář

Požár nákladního automobilu

Dne 19.8.2016 v 11:43 byl naší jednotce vyhlášen poplach v ulici Dolní v Novém Veselí. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se jedná o požár nákladního automobilu s přívěsem, který byl plný balíků slámy. Jednotka zahájila hasičské a jiné práce. Po lokalizaci požáru se jednotka vrátila na základnu. Při zásahu zasahovali jednotky HZS Kraje Vysočina Žďár nad Sázavou, SDH Bohdalov a SDH Nové Veselí.

Počet členů:    11

Použitá technika:   MAN CAS 15, Š 706 CAS 25, dýchací přístroje

DSC_0129

Napsat komentář

© 2023 SDH Nové Veselí

Šablonu vytvořil Anders NorenNahoru ↑