Autor: Standa Chalupa (Strana 1 z 9)

V neděli 9.5.2021 v 12:18 byl naší jednotce vyhlášen požární poplach mezi Újezdem a Novým Veselím. Jednalo se o požár klestí. Jednotka na místě nezasahovala.

Použitá technika: MAN CAS 15

Počet členů: 5

Ostatní jednotky na zásahu: HZS Žďár nad Sázavou

Požár lesa

Ve středa 28.4.2021 v 8:38 byl naší jednotce vyhlášen požární poplach. Jednalo se o požár lesa cca. sto metrů čtverečních.

Počet členů: 5

Ostatní jednotky na zásahu: HZS Žďár nad Sázavou, HZS Polná

Požár OA

Dne 24.4.2021 byl jednotce vyhlášen poplach mezi Matějovem a Rosičkou. Jednalo se o požár OA. Na místě jednotka požár lokalizovala a po domluvě s velitelem zásahu se vrátila na základnu.

Počet členů: 6

Plastia

Dne 10.3.2021 v 9:07 jednotce vyhlášen poplach na místní firmu Plastia. Jednotka na místě nezasahovala, jednalo se o planý poplach.

Počet členů: 6

Požár rodinného domu

Dne 7.2.2021 byl jednotce vyhlášen poplach do obce Matějov. Jednalo se o požár rodinného domu, ve kterém se nacházela osoba. Na místě jednotka požár lokalizovala a po domluvě s velitelem zásahu se vrátila na základnu.

Použitá technika: MAN CAS 15, Š706 CAS 25

Počet členů: 13

Ostatní jednotky na zásahu: HZS Žďár nad Sázavou, SDH Matějov, SDH Bohdalov, ZZS Kraje Vysočina, PČR Kraje Vysočina

Plastia

Dne 31.7.2020 jednotce vyhlášen poplach na místní firmu Plastia. Jednotka na místě nezasahovala, jednalo se o planý poplach a tak se vrátila jednotka na základnu.

Počet členů: 5

Požár v lese

V sobotu 18.7.2020 ve 21:40 byl naší jednotce vyhlášen požární poplach. Jednalo se o požár pařezů v lese plus deset menších ohnisek.

Použitá technika: MAN CAS 15, Š706 CAS 25

Počet členů: 9

Ostatní jednotky na zásahu: HZS Žďár nad Sázavou, SDH Újezd

Technická pomoc

Dne 11.7.2020 byl naší jednotce vyhlášen výjezd. Jednalo se o ucpanou vpust do rybníka v obci Újezd. Jednotka na místě společně s místními dobrovolnými hasiči tuto událost odstranila.

Počet členů: 4

Ostatní jednotky na zásahu: SDH Újezd